Wągrowiec, Walewice, Morąg, Przemyśl, Złotoryja, a może Rymanów? W którym z tych miast powinien w najbliższą sobotę - 5 października - pojawić się reporter RMF FM oraz nasz wóz satelitarny? Głosujcie w sondzie na RMF24.pl.

Spośród kilkudziesięciu Waszych zgłoszeń wybraliśmy sześć. Teraz wszystko w Waszych rękach. Głosowanie potrwa do piątku do godz. 12!

Możecie wybierać między Morągiem z jego nawiedzonym zamkiem, wielokulturowym Przemyślem, którego chlubą jest trzecia co do wielkości w Europie twierdza, Walewicami, gdzie urodził się syn Napoleona i Marii Walewskiej, Rymanowem, gdzie jest więcej jodu niż nad morzem, Wągrowcem, gdzie znajduje się unikalne na skalę europejską zjawisko skrzyżowania rzek i najstarszym miastem w Polsce leżącym u stóp wulkanu - Złotoryją.

Zobacz, jakie argumenty padły za poszczególnymi miastami

Dodajmy, że cały czas czekamy na Wasze nowe zgłoszenia z innych miejscowości. W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.

Zgłoś swoje miasto, wypełniając specjalny formularz, i zaproś do siebie reporterów RMF FM!