1:0 wygrali piłkarze Wisły Kraków z FC Sevilla w meczu rozegranym z okazji jubileuszu stulecia „Białej Gwiazdy”. Na stadionie przy ulicy Reymonta jedynego gola zdobył w 58. minucie spotkania Hristu Chiracu.

Gol padł po akcji Branko Radovanovicia, który przedarł się prawą stroną i w polu karnym wyłożył piłkę Hristu Chiacu. Dziesięć minut później dobrą sytuację miał Paweł Brożek – jednak bramkarz Sevilli nie dał się pokonać.

Goście także mieli okazje do zdobycia bramki. W 10. minucie mogło być 0:1, ale groźny strzał Jesuli ładnie obronił Emilian Dolha. Na 10 minut przed końcem pierwszej połowy tylko przypadek uratował krakowian przed utratą gola. Po strzale Antonio Puerty piłka odbiła się od stojącego przed bramką Mauro Cantoro. Puerta ponownie zagroził bramce wiślaków w ostatniej minucie pierwszej połowy - jednak piłkę, która leciała już do siatki, odbił Cleber.