Urszula Radwańska wygrała 6:3, 7:6 z Amerykanką Alexą Glatch w meczu 3. rundy turnieju WTA Tour w Indian Wells. Mecz rozpoczął się od obustronnych przełamań serwisu. Od wyniku 1:1 Radwańska była już zdecydowanie lepsza, zdobywając kolejne punkty. Wygrana zapewniła jej awans do 1/8 finału. Do 3. rundy awansowała też Agnieszka Radwańska, która pokonała Aleksandrę Wozniak.

Drugi set Radwańska rozpoczęła słabo i już po stracie serwisu w drugim gemie przegrywała 0:2. Walka była wyrównana i tenisistki cały czas odbierały sobie prowadzenie. Pod koniec setu Glatch ponownie objęła prowadzenie - 6:5, ale tenisistka z Krakowa doprowadziła do tie-breaka. Decydująca rozgrywka była wyrównana tylko do stanu 3:3, bo późnej Radwańska zdobyła cztery kolejne punkty i zakończyła trwające godzinę i 50 minut spotkanie przy pierwszej piłce meczowej.

W pojedynku, którego stawką będzie awans do ćwierćfinału Polka zagra przeciwko Dunce Caroline Wozniacki, rozstawionej z numerem dziewiątym, która w niedzielę pokonała 6:3, 3:6, 6:3 Estonkę Kaię Kaneli. Młodsza z sióstr Radwańskich wygrała w tej imprezie z Portugalką Michelle Larcherde de Brito 4:6, 6:2, 6:4, a w drugiej rundzie sprawiła dużą niespodziankę, eliminując 6:2, 4:6, 6:3 Rosjankę Swietłanę Kuzniecową, rozstawioną z numerem szóstym. Ten wynik niemalże zapewnił jej awans do pierwszej setki rankingu WTA Tour, w którym obecnie jest 107.