W towarzyskim spotkaniu rozgrywanym na Pride Park Stadium w Derby reprezentacja Brazylii pokonała 2:0 Ukrainę. Było to pierwsze w historii spotkanie tych reprezentacji.

Wynik spotkania otworzył obrońca Barcelony Dani Alves, który w 25. minucie wykorzystał podanie Robinho i strzałem z woleja skierował piłkę do bramki Andrieja Dikana. W 64. minucie na 2:0 podwyższył Alexandre Pato. Carlos Eduardo dograł w pole karne z prawej strony, a napastnik Milanu przyjął piłkę, obrócił się i z bliska pokonał ukraińskiego golkipera. Była to pierwsza porażka Ukraińców od 18 listopada 2009 roku, kiedy to 0:1 ulegli Grecji w meczu barażowym do mistrzostw świata w RPA.

Brazylia - Ukraina 2:0 (1:0)