Najpierw z głośników popłynęły piosenki Beatlesów, muzycznej dumy Liverpoolu. To był hołd dla zmarłego niedawno gitarzysty zespołu George'a Harrisona. A później zabrzmiał pierwszy gwizdek. Piłkarze Romy nie grali koncertowo, ale często sprawdzali jak łapie piłkę nasz reprezentacyjny bramkarz Jerzy Dudek. O występie naszego solisty w meczu mistrza Włoch z Liverpoolem w Lidze Mistrzów z Rzymu Aleksandra Bajka.

korespondencja

W przerwie meczu Barcelony z Galatasaray Stambuł Katalończycy mieli nietęgie miny, bo Turcy prowadzili 2:0. Ale w drugiej połowie sprawy w swoje ręce wziął Argentyńczyk Saviola, trafił dwa razy i uratował Barcelonie remis. Barcelona pozostała liderem grupy. Liverpool zamyka tabelę z jednym remisem na koncie.

Piłkarze Manchesteru United słabo spisują się w lidze angielskiej, ale w lidze mistrzów zgarnęli wczoraj całą pulę. Czerwone Diabły rozprawiły się z Portugalczykami z Boavisty Porto, wygrywając 3:0. Po tym efektownym zwycięstwie Anglicy otwierają tabelę grupy A. Jedynie bilansem bramkowym ustępują im Bawarczycy z Monachium. Bayern wygrał minimalnie na wyjeździe z FC Nantes 1:0. Francuzi nie zdobyli w tej rundzie ani jednego punktu i będą mieli sporo czasu na przemyślenia na temat swoich występów. Liga mistrzów zaczęła zimową przerwę. Do boju o bramki i punkty w League wrócimy pod koniec lutego.