W drugim spotkaniu 18. kolejki ekstraklasy Legia Warszawa wymęczyła skromne zwycięstwo 1:0 z drużyną GKS Bot Bełchatów. Zwycięskiego gola zdobył dopiero w 89. minucie spotkania Moussa Quattara.

Na Łazienkowskiej podopieczni Dariusza Wdowczyka stworzyli wiele dogodnych sytuacji (w pierwszej połowie trzy świetne okazje zmarnował Dawid Janczyk), ale zwycięski gol padł dopiero trzy minuty przed końcem spotkania. Po dośrodkowaniu Brazylijczyka Edsona skutecznym strzałem głową popisał się Moussa Quattara.

Po tym zwycięstwie Legia objęła prowadzenie w ligowej tabeli. Dwa punkty do stołecznego zespołu traci Wisła Kraków, która w sobotę podejmuje u siebie Groclin Dyskobolię.