Debel Agnieszka Radwańska - Daniela Hantuchova awansował do finału turnieju WTA w Miami. W półfinale Polka i Słowaczka pewnie pokonały chińsko-izraelską parę Shuai Peng i Shahar Peer 6:2, 6:4. W finale zagrają z Amerykanką Liezel Huber i Rosjanką Nadią Pietrową.

Pogoda w Miami okazała się łaskawa dla Radwańskiej. W ostatnich dniach wiele spotkań przedłużało się z powodu deszczu, ale aura nie przeszkodziła w półfinale gry deblowej. A Polka i Słowaczka nie miały większych problemów z pokonaniem rywalek. Spotkanie z parą Peer-Peng trwało zaledwie godzinę i dziewięć minut. Radwańska i Hantuchova bezlitośnie wykorzystywały każdy błąd przeciwniczek, w pierwszej partii wygrały bezdyskusyjnie, w drugiej było więcej emocji, ale ostatecznie gładkie zwycięstwo w dwóch setach.

W finale turnieju singlowego mężczyzn spotkają się Novak Djoković i Rafael Nadal. W półfinałach Serb potwierdził niesamowitą formę - nie dał szans Amerykaninowi Mardy'emu Fishowi i wygrał w dwóch setach. W tym sezonie jeszcze nikomu nie udało się pokonać Djokovicia. Szansę będzie miał Nadal, który w półfinale dość gładko, także w dwóch setach pokonał Rogera Federera. W finale turnieju pań zmierzą się Wiktoria Azarenka i Maria Szarapowa.