Polska przegrała z Litwą 0:2 (0:2) w spotkaniu towarzyskim w Kownie. Debiutującego w reprezentacji bramkarza Sebastiana Małkowskiego z Lechii Gdańsk pokonali Mikoliunas i Cesnauskis. 29 marca nasi piłkarze zmierzą się z Grecją w Atenach.

W 18. minucie gospodarze wyprowadzili błyskawiczny kontratak. Głowacki źle wybił piłkę, a z linii pola karnego Małkowskiego pokonał Mikoliunas. Biało -czerwoni próbowali odrabiać straty, ale na piętnaście minut przed końcem pierwszej połowy fatalnie zachowali się nasi defensorzy. Niepilnowany Cesnauskis uderzył sprzed pola karnego, dając Litwie pewne prowadzenie 2:0.

Polska - Litwa 0:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Mikoliunas (18), 0:2 Cesnauskis (29)

Litwa: Zydrunas Karcemarskas (46-Ernestas Setkus) - Marius Stankevicius, Andrius Skerla (46-Tomas Zvirgzdauskas), Marius Zaliukas, Tadas Kijanskas - Kestutis Ivaskevicius, Mindaugas Panka (87-Tomas Razanauskas), Saulius Mikoliunas (46-Deividas Cesnauskis), Edgaras Cesnauskis (84-Valdemar Borowskij) - Tomas Danilevicius (68-Dominykas Galkevicius), Tadas Labukas.

Polska: Sebastian Małkowski - Łukasz Piszczek, Arkadiusz Głowacki, Kamil Glik, Maciej Sadlok - Adrian Mierzejewski (46-Kamil Grosicki), Rafał Murawski (46-Sławomir Peszko), Dariusz Dudka (86-Tomasz Jodłowiec), Jakub Błaszczykowski (86-Szymon Pawłowski), Ludovic Obraniak (67-Roger Guerreiro) - Robert Lewandowski (70-Michał Kucharczyk).