Adam Małysz zajął drugie a Wojciech Skupień czwarte miejsce we wczorajszym konkursie skoków narciarskich na igelicie, zaliczanych do klasyfikacji Letniej Grand Prix Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Zawody wygrał Austriak Andreas Widhoelzl. Kruczek, Mateja i Pochwała nie zakwalifikowali sie do finałowej trzydziestki.

Andreas Widhoelzl uzyskał łączną notę 232,6 pkt, skacząc na odległość 114,5 i 127,5 metra. Małyszowi do zwycięstwa zabrakło 1,1 pkt. Za skoki na odległość 118,0 i 122,0 metrów uzyskał 231,5 pkt. Na trzeciej pozycji uplasował się Fin Janne Ahonen - 223,8 pkt, 115,5 i 120,5 metra. Wojciech Skupień, prowadzący po pierwszej serii, zakończył zawody na czwartym miejscu - nota 223,6 pkt, skoki na odległość 121,5 i 115,5 metra. Do pierwszej serii sobotniego konkursu zakwalifikowali się również Łukasz Kruczek, Robert Mateja i Tomasz Pochwała. Żaden z nich nie wystąpił jednak w finałowej trzydziestce. Kruczek zajął w pierwszej serii 34. pozycję z wynikiem 104,5 metra, Mateja był 38. - 100,0 metrów a Pochwała uplasował się na 48. pozycji.