W rewanżowym meczu półfinałowym piłkarze Pogoni Szczecin bezbramkowo zremisowali przed własną publicznością z Ruchem Chorzów i dzięki wynikowi 1:1 w pierwszym meczu awansowali do finału Remes Pucharu Polski.

Ruch od początku spotkania z impetem zaatakował Pogoń, próbując odrobić stratę z pierwszego spotkania, ale dobrze ustawieni w defensywie szczecinianie powstrzymywali akcje podopiecznych Waldemara Fornalika. Najlepszą sytuację do zdobycia gola w pierwszej połowie miał Łukasz Janoszka, który dostał precyzyjne podanie od Grzyba i mocno uderzył z bliska. Jednak na posterunku był Radosław Janukiewicz, który w popisowy sposób obronił strzał pomocnika "Niebieskich".

W drugiej połowie pomimo nieustannych ataków Ruchu wynik nie uległ już zmianie i dzięki korzystnemu wynikowi w pierwszym meczu pierwszoligowcy zagrają w finale Remes Pucharu Polski.