W meczu 7. kolejki grupy B Ligi Mistrzów drużyna Vive Targi Kielce przegrała we własnej hali z niemieckim zespołem Rhein-Neckar Loewen. Mistrzowie Polski zajmują trzecie miejsce w tabeli swojej grupy.

Kielczanie prowadzili przez większą część meczu. Od 13. do 44. minuty spotkania, drużyna z Niemiec nie była w stanie doprowadzić nawet do remisu. Mistrzowie Polski prezentowali się znacznie lepiej w pierwszej połowie spotkania - tuż przed jej końcem osiągnęli najwyższe w tym meczu, pięciobramkowe prowadzenie (19:14).

W drugiej połowie przewaga kielczan zaczęła stopniowo maleć, aż w 45. minucie zawodnicy Rhein-Neckar Loewen po raz pierwszy wyszli na prowadzenie (26:27). Kolejne minuty to zacięta, lecz zakończona niepowodzeniem walka zawodników Vive Targi Kielce o odrobienie strat. Po raz ostatni kielczanom udało się doprowadzić do remisu w 54. minucie meczu (31:31). Ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką Mistrzów Polski 32:35.

Vive Targi Kielce - Rhein-Neckar Loewen 32:35 (19:15)