Piłkarski mistrz Anglii Manchester United w towarzyskim meczu pokonał drużynę gwiazd ligi australijskiej 5:1. Tym samym odniósł pierwsze zwycięstwo pod okiem nowego szkoleniowca - Davida Moyesa.

Mecz został rozegrany na stadionie olimpijskim, a obejrzało go 83 127 kibiców. Robin van Persie, który dołączył już do drużyny, początek spotkania spędził na ławce rezerwowych. W 87. minucie spotkania Holender wpisał się na listę strzelców. Oprócz niego do siatki trafiali po dwa razy Jesse Lingard (11, 55) i Danny Welbeck (34, 70). Jedyną bramkę dla ekipy gospodarzy zdobył w 52. minucie Berisha.

David Moyes debiutował w roli trenera Manchesteru w towarzyskim spotkaniu z drużyną All Stars Tajlandii. Szkoleniowiec nie może zaliczyć tego meczu do udanych, bo jego podopieczni przegrali 0:1.