Mariusz Stępiński zdobył bramkę dla FC Nantes w wygranym u siebie 3:2 meczu 25. kolejki z Olympique Marsylia. To czwarte trafienie we francuskiej ekstraklasie 21-letniego piłkarza reprezentacji Polski. W niedzielę grał do 72. minuty.

Mariusz Stępiński (po lewej) /PAP/Panoramic /PAP

Stępiński strzelił gola w 20. minucie, podwyższając wówczas na 2:0 (wcześniej trafił Brazylijczyk Diego Carlos). Były napastnik m.in. Widzewa Łódź i Ruchu Chorzów popisał się ładnym zagraniem. Stojąc tyłem do bramki, przyjął piłkę na klatkę piersiową, po czym odwrócił się i po jej odbiciu od murawy kopnął ją w kierunku bramki. Po drodze był rykoszet i zmylony golkiper gości nie miał szans obrony.