Pomocnik Realu Madryt, Mesut Oezil, wyznał w wywiadzie dla "Bilda", że jego zdaniem drużyna mistrza Niemiec ma szansę na zwycięstwo w Lidze Mistrzów. "Borussia Dortmund jest wyjątkowo silną drużyną" - stwierdził zawodnik.

Moim zdaniem Borussia ma wiele jakości pozwalających na to, by sięgnąć po puchar Ligi Mistrzów. Podopieczni Jugrena Kloppa to na prawdę silna ekipa, co pokazali w spotkaniu z nami - stwierdził pomocnik Realu, który w meczu z Borussią wpisał się na listę strzelców w 89. minucie strzałem z rzutu wolnego. Oczywiście mamy w zespole wielu graczy, którzy świetnie strzelają rzuty wolne. Ja też czuję się w tej kwestii mocny, więc jeśli w przyszłości stanę przed podobną sytuacją, znów postanowię uderzać na bramkę - komentował.

Dzięki remisowi z Borussią, Real pozostaje na drugiej pozycji w swojej grupie. Ten remis to bardzo ważny wywalczony punkt. Ma olbrzymią wagę dla piłkarzy, kibiców, włodarzy - podkreślił Niemiec. Ta moja bramka wiele dla mnie znaczy, bo pokazała mi, że jeśli się do czegoś dąży, można to osiągnąć - podsumował.