David Moyes nie może zaliczyć do udanych swojego debiutu na stanowisku trenera Manchesteru United. Piłkarski mistrz Anglii uległ w towarzyskim meczu drużynie All Stars Tajlandii 0:1.

Czerwone Diabły wystąpiły bez dwóch podstawowych napastników - Wayne'a Rooneya i Robina van Persiego. W pierwszej połowie meczu nie padły bramki. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej na listę strzelców wpisał się kapitan tajskiej drużyny gwiazd Teeratep Winothai. Spotkanie oglądało na stadionie 50 tysięcy kibiców.

Gdy rok temu obydwie drużyny spotkały się na boisku, lepsi okazali się piłkarze Manchesteru United, którzy wygrali 2:1.

Kolejny sparing ekipa Davida Moyesa rozegra w Sydney. W Australii do zespołu ma dołączyć van Persie.