Niemcy przegrali w Klagenfurcie z Chorwacją 1:2. Piłkarze z Bałkanów byli przez 90 minut drużyną zdecydowanie lepszą i tylko krok dzieli ich od awansu do ćwierćfinału. A polscy piłkarze grają na stadionie Ernsta Happela w Wiedniu z Austriakami w "meczu o wszystko". Od pierwszej minuty na pozycji ofensywnego pomocnika występuje Roger Guerreiro.

Niemieccy piłkarze zapewniali o swojej świetnej formie i zapowiadali kolejne zwycięstwo w turnieju. Niestety dla nich – piłkarze z Bałkanów nie przestraszyli się faworytów i zwyciężyli na boisku w Klagenfurcie 2:1. Trzeba dodać, że było to zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Chorwacja przez pełne 90 minut była drużyną lepszą.

"Biało-czerwoni" remisują bezbramkowo ze współgospodarzami piłkarskich mistrzostw Europy - Austrią. Polacy muszą wygrać, by mieć nadzieje na awans do ćwierćfinałów. Niestety, to samo zadanie stoi przed Austriakami. Wszyscy mają świadomość, że chcąc zostać w turnieju musimy zwyciężyć. I zespół będzie gotowy do walki o zwycięstwo - zapewniał Leo Beenhakker.