To będzie jeden z najważniejszych meczów w tym miesiącu w Europie. W najbliższą niedzielę w Dortmundzie Borussia zmierzy się z Bayernem Monachium. Na trybunach zasiądzie także nasz słuchacz, pan Tomasz, który zdobył podwójną wejściówkę na mecz w naszej internetowej zabawie.

Kibice w Niemczech od dłuższego czasu zacierają ręce przed spotkaniem lidera i wicelidera Bundesligi. Naprzeciw siebie staną dwie najlepsze drużyny w Bundeslidze. Będzie to również pojedynek najskuteczniejszych piłkarzy - Roberta Lewandowskiego i Pierre-Emericka Aubameyanga.


Na wypełnionym do ostatniego miejsca Westfalenstadion zasiądzie pan Tomasz - zwycięzca naszej zabawy, w której do wzięcia była podwójna wejściówka na to szlagierowe spotkane. Przypomnimy - wystarczyło w ciekawy, bądź zabawny sposób opisać jedno z zamieszczonych przez nas zdjęć.

Nasze redakcyjne jury wygrało propozycję pana Tomasza. "Jak jest klasa, styl i gracja, to jest też i akrobacja. Takie odlotowe tricki, robi świetny gracz z Afryki".

Gratulujemy i życzymy niezapomnianych wrażeń. Pozostałych kibiców zapraszamy przed telewizory, mecz Borussii Dortmund z Bayernem Monachium na antenie Eurosportu 2.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

* RMF FM ani Eurosport nie pokrywają kosztów podróży i noclegu. Nagroda obejmuje jedynie bilety na mecz.

(MKam)