Grzegorz Krychowiak zadebiutował w barwach Bordeaux w piłkarskiej Ligue 1. Całe mecze rozegrali Dariusz Dudka i Damien Perquis.

Krychowiak pojawił się na murawie w 89. minucie meczu FC Toulouse z Bordeaux, przy wyniku 2:2. Niestety, kilkadziesiąt sekund po wejściu Polaka "Żyrondyści" stracili bramkę i przegrali spotkanie 2:3.

Aż trzech reprezentantów Polski mogli zobaczyć kibice w Lille. Gospodarze podejmowali Sochaux. Na ławce rezerwowych miejscowych mecz rozpoczęli Ludovic Obraniak i Ireneusz Jeleń. Obaj weszli na boisko w drugiej połowie. W ekipie gości cały mecz zagrał Damien Perquis, który został ukarany żółtą kartką.

Dariusz Dudka wystąpił w całym meczu Auxerre z Caen. Pojedynek zakończył się remisem 1:1.