Adam Małysz wygrał drugi konkurs letniej Grand Prix w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Drugie miejsce zajął Austriak Thomas Morgenstern. Trzeci był jego rodak Wolfgang Loitzl.

Adam Małysz oddał podczas sobotniego konkursu dwa bardzo dobre i długie skoki. W pierwszej serii poszybował na odległość 139,5 m. W serii finałowej wylądował na 133,5 m. Uzyskał łączną notę 296,4 pkt.

Drugie miejsce za skoki na odległość 137 i 133,5 m zajął Austriak Thomas Morgenstern (290,9 pkt). Tuż za nim uplasował się jego rodak Wolfgang Loitzl (138,0 m; 129,0 m), który zdobył łącznie 273,6 pkt.

14. miejsce w sobotnim konkursie zdobył Marcin Bachleda (124,5 m; 123,5 m), który zdobył 244,4 pkt. Trzy pozycje niżej został sklasyfikowany Maciej Kot (124,0 m; 123,0 m) z 243,0 pkt. Wojciech Skupień ukończył zawody na 25. miejscu (125,0 m; 118,0 m) z 233,8 pkt.

W serii próbnej przed konkursem najlepsi byli Adam Małysz i Austriak Wolfgang Loitzl. Obaj skoczyli po 122 m. Trzecie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej Letniej GP Austriak Thomas Morgenstern, który uzyskał 121,5 m.

W pierwszej dziesiątce znalazł się Marcin Bachleda, który zajął siódme miejsce w odległością 119 m. Wojciech Skupień był 19. ze skokiem na odległość 116, a spośród czterech Polaków najsłabiej spisał się Maciej Kot, który zajął 34. miejsce (112,5 m).