Krzysztof Ludwiczak na koniu Quamiro wygrał w niedzielę w Warszawie główny konkurs międzynarodowych zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody o nagrodę prezydenta RP i nagrodę Sygnity oraz Toyota Motor Poland.

W rozgrywce z udziałem pięciu zawodników Ludwiczak pojechał bez punktów karnych i uzyskał czas 36,84. Niespodziankę sprawił zawodnik młodego pokolenia skoczków Mściwój Kiecoń, który startując na Euforii także nie zaliczył punktów karnych tracąc do zwycięzcy 0,18 s. Trzecie miejsce zajął Estończyk Hanno Ellermann na Poncorde.

5. Marek Lewicki Albin 12 38,25

Wygrałem dwie rundy warszawskich zawodów - małą i dużą czyli Grand Prix. Przede mną trzecia czyli finał Pucharu Świata w Las Vegas, w którym wystąpię razem z Łukaszem Jończykiem i Jarosławem Skrzyczyńskim. Po raz pierwsza aż tylu Polaków zaprezentuje się w konfrontacji światowej czołówki - powiedział po zawodach Krzysztof Ludwiczak.