Ireneusz Jeleń zdobył gola dla OSC Lille. Polski piłkarz wpisał się na listę strzelców w wygranym przez mistrza Francji 3:1 wyjazdowym spotkaniu z AJ Auxerre, w którym występował przez poprzednie pięć sezonów. To jego pierwsze trafienie w nowym klubie.

Starcie Auxerre z Lille można było "polskim" meczem, ze względu na obecność trzech Polaków na boisku. W barwach Lille od 52. minuty grał Ireneusz Jeleń, a Ludovic Obraniak pojawił się w wyjściowym składzie. Dariusz Dudka zajął tym razem miejsce w pomocy Auxerre.

Dużo więcej powodów do zadowolenia po spotkaniu będą mieli Obraniak z Jeleniem, gdyż ich zespół pokonał rywala na wyjeździe 3:1. Jeleń wpisał się listę strzelców w 82. minucie i był to gol na 2:1 dla Lille. Obraniak opuścił murawę w 52. minucie, natomiast Dudka w barwach Auxerre wytrwał do 86. minuty.