Polska zremisowała z Islandią 1:1 w towarzyskim meczu piłkarskim w Reykjaviku. Był to ostatni sprawdzian dla naszej kadry przed kolejnym spotkaniem eliminacyjnym do mistrzostw świata - z Norwegią.

Polska objęła prowadzenie już w 17. minucie, po samobójczym strzale Hermanna Hreidarssona. W 87. minucie wyrównał Andri Sigporsson, dla którego była to pierwsza bramka zdobyta dla drużyny narodowej Islandii. Pojedynek nie stał na najwyższym poziomie. Dla podopiecznych Jerzego Engela był to już 12. mecz z rzędu bez porażki. Generalny sprawdzian formy urządziła sobie również drużyna Norwegii, najbliższy rywal Polski w eliminacjach do mistrzostw świata. Mecz z Turcją, rozgrywany w Oslo, również zakończył się wynikiem 1:1. Gospodarze wystąpili w swym najmocniejszym składzie, ale też nie zachwycili formą.