Legia w ostatniej kolejce zremisowała z Zagłębiem 2:2 i kończy sezon z wicemistrzostwem Polski. Piłkarze Legii byli przez swoich kibiców żegnani gwizdami. Legioniści po zakończonym meczu padli na murawę. Chyba nie mogli uwierzyć w to, co się stało.

Kibice byli bardzo rozczarowani. Legia miała wygrać dzisiaj z Zagłębiem Lubin, a podczas meczu wszyscy drżeli o to, żeby wywalczyła chociaż punkt.

Na początku spotkania Legioniści prowadzili, ale później oddali  pole gry rywalom - stracili dwie bramki. Damjan Bohar w 33. a, Patryk Szysz w 58. minucie wykorzystali sytuacje sam na sam z Majeckim.

Dla Legii Carlitos trafił w 16. minucie. Później mieli sytuacje, żeby wyrównać. Ostatecznie udało się to dopiero w 90. minucie, po rzucie rożnym piłkę opanował Adam Hlousek i to właśnie Czech, odchodzący z drużyny zdobył gola na remis dla Legii.

Legia jeszcze po 34. kolejce była faworytem, jednak koniec sezonu był dla nich kompletnie nie udany. Dlatego kończy sezon na miejscu drugim.