Przedsezonowe sparingi są okazją do testowania nowych zawodników przez trenerów i do próbowania nowych ustawień przed meczami o punkty. Na testy zdecydowała się też amerykańska telewizja, która podczas meczu postanowiła porozmawiać z bramkarzem przebywającym na boisku.

Wszystko odbyło się w meczu gwiazd ligi MLS z Juventusem Turyn. Na bramce w zespole gwiazd grał w pierwszej części gry Brad Guzan. W 20. minucie gry piłkarz użył mikrofonu i słuchawki, które miał zamontowane pod strojem i zaczął rozmowę z komentatorami amerykańskiej stacji telewizyjnej ESPN Adrianem Healeyem i Taylorem Twellmanem.

Komentatorzy zaczęli go pytać o długie podania, które przed ich rozmową wykonywał bramkarz drużyny Atlanta United. Piłkarz zaczął rozmowę, ale po chwili przeprosił komentatorów i skoncentrował się na meczu, krzycząc na swoich partnerów z zespołu. Odrzucił z ucha słuchawkę i mały mikrofon.

W meczu gwiazd MLS z Juventusem Turyn padł remis 1:1. W rzutach karnych górą byli Włosi, którzy wygrali 5:3. W pierwszej połowie we włoskiej drużynie bronił Wojciech Szczęsny.