Argentyna zremisowała z Brazylią 0:0 w towarzyskim meczu piłkarskim, który odbył się na stadionie Mario Kempesa w Cordobie. Oba zespoły wystąpiły bez największych gwiazd, jednak na boisku nie zabrakło znakomitych zawodników. W brazylijskim ataku zaprezentowali się m.in. 31-letni Ronaldinho Gaucho i 19-letni Neymar.

W pierwszej połowie więcej sytuacji podbramkowych stworzyli gospodarze, ale bardzo nieskutecznie grał Mauro Boselli. Między 6. a 15. minutą miał aż trzy okazje na zdobycie gola. Po przerwie lepiej spisywali się rywale, m.in. bliski wpisania na listę strzelców był Ronaldinho po rzucie wolnym z 81. minuty.