Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EuroVolley Poland 2017 za niespełna dwa miesiące. Chcemy się wraz z Wami do nich dobrze przygotować! Mamy dla Was gadżety, które z pewnością przydadzą się podczas kibicowania - czy to na stadionie podczas meczu otwarcia, czy na halach sportowych w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie. Jak je zdobyć?

CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EuroVolley Poland 2017 zostaną rozegrane od 24 sierpnia do 3 września. Mecz otwarcia ME Polska - Serbia odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie, zaś finał w Tauron Arenie Kraków.

Rywalami Polaków podczas ME będą w fazie grupowej, oprócz Serbów, także Estończycy i Finowie. Wystąpią w grupie A, która grać będzie w Gdańsku (poza meczem otwarcia). W grupie B zagrają Czechy, Niemcy, Słowacja, Włochy (w Szczecinie), a D (Katowice) - Belgia, Francja, Holandia, Turcja.

Mamy nadzieję, że na początku września to właśnie polskiej drużynie będziemy kibicować w Krakowie podczas wielkiego finału.

W 2015 roku po złoto ME sięgnęli Francuzi. W finale pokonali Słowenię 3:0. Brązowy medal wywalczyli Włosi, którzy okazali się w decydującym pojedynku lepsi od Bułgarów (3:1). Polska odpadła w ćwierćfinale po przegranej ze Słowenią 2:3.

Czas więc by mistrzowie świata zostali także mistrzami Europy. Trzymamy kciuki!!!

Zanim rozpocznie się rywalizacja najlepszych siatkarskich drużyn, mamy dla Was upominki ufundowane przez KRAKÓW- Miasto Gospodarza EUROVOLLEY 2017.

Mamy dla Was t-shirty, frotki, worki, czapki i poncza przeciwdeszczowe. Aby je zdobyć należy napisać do nas 21 czerwca, w środę, o godz. 15 na adres fakty@rmf.fm. W tytule maila wpiszcie „Siatkówka”, a w treści swoje imię, nazwisko numer telefonu, adres i kod pocztowy. Liczy się kolejność zgłoszeń, nagrody są przewidziane dla pierwszych pięciu osób. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.