Lotto Baja Poland 2015 przeszedł do historii przede wszystkim jako piękne motoryzacyjne święto. Tłumy kibiców, najlepsi zawodnicy na świecie i wspaniała atmosfera podczas rajdu utkwią w pamięci wszystkich uczestników. Zawodnicy RMF 4RACING Team pomimo kłopotów, pokazali prawdziwego ducha walki, który zaprocentował podwójnym podium.

W niedzielę zostały rozegrane dwa odcinki specjalne w Dobrej, każdy liczący po 65 km. Reprezentujący barwy RMF 4RACING Team duet w składzie Krzysztof Biegun i Aleksandra Kujawa po efektownej jeździe zajęli 2 miejsce w grupie OPEN. Zawodnicy nie kryli swojej satysfakcji na mecie rajdu.

Dzisiejsze odcinki były bardzo wymagające. Niezliczone ilości dziur, bardzo strome hopy i wystające korzenie na trasie dały nam mocno w kość. Jesteśmy jednak niezmiernie szczęśliwi, bo ukończyliśmy rajd na 2. miejscu w swojej grupie. Wraz z Krzyśkiem z niecierpliwością czekamy już na kolejny rajd - mówiła Aleksandra Kujawa.

Druga załoga RMF 4RACING Team miała nieco mniej szczęścia. Samochód Aleksandra "Faziego" Szandrowskiego i Rafała Płuciennika sprawiał na trasie lekkie problemy. Sprawna praca mechaników oraz determinacja załogi pozwoliła im ukończyć rajd na 4. miejscu. Panowie jednocześnie dołożyli kolejne cenne punkty do klasyfikacji generalnej.

Jesteśmy po kolejnym rajdzie, który był nie tylko rundą Mistrzostw Polski, ale i również Pucharu Świata. Wraz z Fazim zajęliśmy 4 miejsce w grupie TH, jednocześnie zbierając cenne punkty do klasyfikacji generalnej bieżącego sezonu, co niezmiernie nas cieszy - komentuje Aleksandra Kujawa.

Wyniki te pozwoliły zająć całemu zespołowi RMF 4RACING Team 1. miejsce w Klasyfikacji Zespołów podczas Lotto Baja Poland. Daje to spore nadzieje na podium i końcowy sukces całego Teamu w klasyfikacji zespołowej na finiszu sezonu rajdowego. Do jego końca został bowiem jeden raj, Baja Żagań odbywający się pod koniec października.