Załoga RMF Caroline Team zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Transgothica Maraton 2011. W trakcie czterech dni zmagań zawodnicy pokonali ponad 600 kilometrów. Rywalizacja toczyła się wokół Bornego Sulinowa.

Załoga RMF Caroline Team - Aleksander "Fazi" Szandrowski i Rafał Płuciennik - zajęła 2. miejsce w najliczniej obsadzonej klasie Otwartej i 3. pozycję w klasyfikacji generalnej, tracąc do zwycięzcy zaledwie dwie minuty.

Zespół zatrzymywał się jednak dwukrotnie, aby pomóc konkurentom.

Wynik jest ważny, uciekające sekundy czy minuty również, ale nie sposób przejechać obok kolegów, którzy potrzebują twojej pomocy. Podium smakuje wtedy dużo lepiej - powiedział Rafał Płuciennik, występujący tym razem w roli pilota.

To WRC off-road, najszybszy rajd w jakim jechałem. Osiągaliśmy prędkości ponad 130 km/h jadąc wąskimi leśnymi duktami. Niesamowite przeżycie - podsumował bardzo udany występ kierowca RMF Caroline Team - Aleksander "Fazi" Szandrowski.