Kajetan Kajetanowicz po pierwszej niedzielnej pętli wrócił na pozycję lidera w Rajdzie Akropolu. Już tylko 3 odcinki specjalne dzielą go od zdobycia tytułu Mistrza Europy!

„Kajto” rozpoczął niedzielę od zwycięstwa na oesie numer 4 i powrotu na pierwsze miejsce w generalce. Dwa kolejne odcinki były popisem Craiga Breena, co pozwoliło Irlandczykowi odebrać Kajetanowiczowi fotel lidera. Breen nie cieszył się jednak zbyt długo z prowadzenia – na metę oesu numer 6 wjechał z otwartą maską i z dużą stratą czasową.

Kajetanowicz wygrał tę próbę, został liderem i ma nad Irlandczykiem 10 sekund przewagi. Przykro mi z powodu Breena, bo jedzie naprawdę dobrze. Ale ja nie jestem teraz zbyt spokojny, mam ogromne emocje. Przede mną wielka szansa, zostały tylko trzy odcinki do końca, a na tych trasach łatwo o błąd – mówił Kajetanowicz.

Zawodnicy wjeżdżają teraz do parku serwisowego. Ostatnia pętla rajdu ruszy o 13:01.