14. dzień igrzysk upłynął przede wszystkim pod znakiem rywalizacji lekkoatletów. Na Stadionie Olimpijskim startowali m.in. polskie sztafety i tyczkarze. Wieczorem Anita Włodarczyk zdobyła złoty medal w rzucie młotem.

21:49 - Piękny akcent na koniec dnia - Anita Włodarczyk ma srebro!

21:40 - Łukasz Michalski zajął 11. pozycję w zawodach w skoku o tyczce.Polak jako pierwszą wysokość zaliczył w drugiej swojej próbie 5.50 metra. Następna wysokość, 5.65 okazał się dla reprezentanta "Biało-Czerwonych" nie do pokonania. Michalski nie dał rady przeskoczyć ponad tyczką w żadnej ze swoich trzech prób. To wystarczyło na zajęcie 11. lokaty.

20:40 - Polska sztafeta kobiet zajęła 5. lokatę w biegu 4x400 metrów. To oznacza, że Polki nie zakwalifikowały się do biegu finałowego.

16:06 - Joanna Mitrosz zajęła ósme miejsce w kwalifikacjach i awansowała do sobotniego finału wieloboju w gimnastyce artystycznej. Polka po środowych konkurencjach - ćwiczeniach z piłką i obręczą - była ósma i po piątkowych ćwiczeniach z maczugi i wstążką utrzymała swoją pozycję.

13:09 - Marta Walczykiewicz była druga w wyścigu półfinałowym kajakarskiej konkurencji K1 na 200 m i awansowała do finału igrzysk olimpijskich w Londynie. Polkę wyprzedziła tylko Węgierka Natasa Douchev-Janics.

12:32 - Piotr Kuleta odpadł w piątek w półfinale olimpijskiej rywalizacji igrzysk w Londynie kajakarzy w C1 na 200 m. Polak zajął przedostatnie siódme miejsce w swoim wyścigu.

12:26 - Piotr Siemionowski nie awansował do finału olimpijskiej rywalizacji w kajakarskiej konkurencji K1 na 200 m na igrzyskach w Londynie. Polak zajął szóste miejsce w swoim wyścigu półfinałowym.

11:30 - Marta Walczykiewicz była druga w wyścigu eliminacyjnym kajakarskiej konkurencji K1 na 200 m i awansowała do południowych półfinałów igrzysk olimpijskich w Londynie. Polkę wyprzedziła tylko Hiszpanka Teresa Portela-Rivas.

11:03 - Piotr Kuleta awansował do półfinału olimpijskiej rywalizacji kajakarzy w C1 na 200 m. Polak zajął piąte miejsce w drugim wyścigu eliminacyjnym podczas igrzysk w Londynie.

10:38 - Piotr Siemionowski zajął drugie miejsce w wyścigu eliminacyjnym kajakarzy i awansował do półfinału olimpijskiej rywalizacji w K1 na 200 m na igrzyskach w Londynie. Polaka wyprzedził tylko Kanadyjczyk Mark de Jonge.