To był dzień pełen emocji na olimpijskich arenach w Londynie. We wtorek swój drugi mecz na IO rozegrali polscy siatkarze. Po gładkim pokonaniu Włochów 3:1 tym razem nasi reprezentanci przegrali z Bułgarią 1:3. Wieczorem w finale na 200 metrów stylem motylkowym wystąpił natomiast Paweł Korzeniowski.

21:09 - Otylia Jędrzejczak zajęła ostatnie, ósme miejsce w półfinałowym wyścigu na 200 metrów stylem motylkowym na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Tym samym Polka nie zakwalifikowała się do finału.

20:54 - Nie ma medalu! Paweł Korzeniowski był dopiero siódmy na dystansie 200 metrów stylem motylkowym.

20:45 - Konrad Czerniak z czasem 48,44 zajął szóste miejsce w półfinałowym wyścigu pływaków na dystansie 100 metrów stylem dowolnym i nie awansował do finału olimpijskich zmagań w Londynie.

20:30 - Przykra wiadomość z wimbledońskiego kortu. Debel sióstr Radwańskich przegrał z amerykańską parą Liezel Huber-Lisa Raymond 4:6, 6:7 (3-7) w I rundzie tenisowego turnieju podczas igrzysk olimpijskich w Londynie. Zobacz, jak wyglądało to spotkanie

19:44 - Amerykanki wygrały pierwszego seta spotkania z siostrami Radwańskimi. W drugim secie jest na razie remis 1:1.

18:49 - Siostry Radwańskie rozgrzewają się już na wimbledońskim korcie. Za kilka minut rozpoczną mecz z Amerykankami.

18:30 - Karol Ziemiński zajmuje 16. miejsce po czterech wyścigach olimpijskich regat w klasie Laser. Prowadzenie utrzymał mistrz świata Australijczyk Tom Slingsby.

17:39 - Polski łucznik Rafał Dobrowolski pokonał reprezentanta Indii Rahula Banerjee 7:3 i awansował do 1/8 olimpijskiego turnieju.

16:58 - Niezbyt dobrze wiedzie się Annie Weinzieher w olimpijskiej rywalizacji. W klasie Laser Radial nasza reprezentantka zajmuje po dwóch dniach rywalizacji odległe 22. miejsce.

16:56 - Zofia Klepacka-Noceti zajęła piąte i drugie miejsce w klasie RS-X podczas wyścigów na igrzyskach olimpijskich w Londynie. W klasyfikacji generalnej po sześciu startach Polka jest trzecia.

16:41 - Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki zajęli w dzisiejszym żeglarskim wyścigu 4. miejsce. W klasyfikacji generalnej Polacy również są na czwartm miejscu. Jeśli po czterech startach nasza para utrzyma się w pierwszej dziesiątce, to będzie mogła wystąpić w piątym wyścigu, który zadecyduje o podziale medali.

16:39 - Reprezentant Polski Rafał Dobrowolski awansował do 1/16 turnieju łuczniczego na igrzyskach olimpijskich. W I rundzie, Polak pokonał Brazylijczyka Daniela Rezende Xaviera.

16:31 - W wyścigu w klasie Finn Piotr Kula dopłynął do mety jako dwudziesty. W klasyfikacji generalnej Polak zajmuje odległą, dwudziestą pierwszą lokatę.

16:27 - Piotr Kula awansował na 17. miejsce w klasie Finn po sześciu wyścigach żeglarskich regat olimpijskich, które odbywają się u wybrzeży Weymouth. Prowadzenie utrzymał Duńczyk Jonas Hogh-Christensen.

16:25 - Agnieszka Radwańska i Marcin Matkowski poznali swoich rywali, z którymi zmierzą się w pierwszej rundzie gry mieszanej w olimpijskim turnieju w Londynie. Polacy wylosowali Australijczyków Samanthę Stosur i Lleytona Hewitta.

16:10 - Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński zajmują 14. miejsce w klasie 49er po czterech wyścigach żeglarskich regat olimpijskich.

15:17 - Przemysław Miarczyński zajmuje drugie miejsce po dwóch wyścigach w klasie RS:X podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

15:12 - Grzegorz Kiljanek zajął dziewiąte miejsce po półfinałowych przejazdach w C-1 kajakarzy górskich. Był o krok od finału, do którego zakwalifikowało się ośmiu najlepszych zawodników.

14:45 - To będzie chyba największe zaskoczenie dzisiejszego dnia olimpijskich zmagań. Podopieczni trenera Anastasiego przegrali z siatkarską reprezentacją Bułgarii 1:3. Zobacz zdjęcia z tego spotkania

12:41 - Polscy siatkarze rozpoczęli swój drugi mecz na igrzyskach. Biało-czerwoni grają z Bułgarią. Zobacz relację na żywo!

12:31 - Michał Słoma (AZS UMK Toruń) nie zapewnił sobie awansu do półfinałów A/B jedynek wioślarskich. Polak zajął w swojej grupie ćwierćfinałowej piąte (przedostatnie) miejsce i nie ma już szans na medal.

12:18 - Sławomir Kuczko (AZS AWF Warszawa) odpadł w eliminacjach na 200 metrów stylem klasycznym. Polski pływak uzyskał czas 2.12,51, co dało mu 21. miejsce w kwalifikacjach. Do półfinałów awansowała najlepsza szesnastka.

11:37 - Otylia Jędrzejczak z 16. czasem awansowała do półfinału na 200 metrów motylkiem. W swojej serii eliminacyjnej mistrzyni olimpijska z Aten zajęła szóste miejsce z czasem 2:09.33.

11:15 - Konrad Czerniak (KS Wisła Puławy) awansował do wieczornych półfinałów na dystansie 100 metrów stylem dowolnym. Polski pływak uzyskał dziesiąty wynik przedpołudniowych eliminacji - 48,67 s.

09:35 - Polscy kibice nie będą dziś z pewnością narzekać na nudę. Nie lada emocji z pewnością dostarczą nam nasi siatkarze, którzy zagrają z Bułgarią. O olimpijskie laury powalczą również pływacy. Sprawdź, którzy polscy reprezentanci dzisiaj wystartują

09:37 - Po pewnej wygranej podopiecznych Andrei Anastasiego, formą błysnęli wczoraj również nasi reprezentanci w siatkówce plażowej. Mariusz Prudej i Grzegorz Fijałek w pięknym stylu pokonali Amerykanów, którzy uchodzą za faworytów turnieju. Zobaczcie jak Polacy walczyli na boisku!