Zazieleniło się przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Przez noc wyrósł tam las choinek, które dzisiaj szybko zmieniły właścicieli. Do wzięcia było - jak zwykle - aż tysiąc drzewek. W ramach rozgrzewki mogliście wziąć udział w naszym konkursie karaoke.

Wokalnych talentów szukaliśmy do tej pory w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdyni i Olsztynie. Tam nadal możecie głosować na swojego faworyta.

Znamy już pięciu z dwunastu finalistów. W Wigilię przekonamy się, czy to właśnie kogoś z nich będzie można usłyszeć na naszej antenie. A zdecydujecie o tym oczywiście Wy!

"Choinkowe śpiewać każdy może"

Konkurs karaoke organizowany jest w każdym mieście, do którego zawita choinkowy konwój RMF FM. Wystarczy przyjść i zaśpiewać kolędę. Specjalne jury wytypuje najciekawsze wykonania, które trafią na naszą stronę internetową. Słuchacze i internauci wybiorą swojego faworyta, który awansuje do Wielkiego Finału. W nim zmierzy się z triumfatorami głosowań w poszczególnych miastach.

Choinki pod choinkę od RMF FM

Nasza świąteczna podróż po Polsce trwa 12 dni. Codziennie w innym mieście od godziny 11 aż do wyczerpania zapasów rozdajemy pachnące drzewka. Pierwszych sto osób - oprócz choinki - dostaje też bombkę i słodycze.

Sprawdź, gdzie i kiedy możesz odebrać swoją choinkę od RMF FM

Data Miasto Adres19 grudnia ŁÓDŹ Piłsudskiego/Piotrkowska20 grudnia LUBLIN Plac Zamkowy21 grudnia RZESZÓW Rynek22 grudnia KIELCE Plac Artystów23 grudnia KRAKÓW Mały Rynek

Już teraz możesz nam wysłać zdjęcie swojej choinki!

1. Wyślij zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800
2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:


fakty@rmf.fm
3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.