Legenda boksu Andrzej Gołota przyjeżdża do Polski. Według redakcji BoxingNews.pl Polak pojawi się na gali sztuk walki w Częstochowie. Po walce z Przemysławem Saletą, będzie to pierwsza wizyta Gołoty w kraju.

Jestem niezmiernie szczęśliwy, że udało nam się ściągnąć do Częstochowy jednego z najwybitniejszych polskich pięściarzy - Andrzeja Gołotę. Myślę, że również dla zawodników, którzy będą występować na tej imprezie będzie dodatkową nobilitacją i zmobilizuje ich to jeszcze bardziej, aby stworzyć niezapomniane widowisko - powiedział Marcin Najman z NG Promotions.

​Zwycięstwo Salety w walce weteranów! Gołota znokautowany w 6. rundzie

Andrzej Gołota przegrał z Przemysławem Saletą w walce wieczoru na gali bokserskiej w trójmiejskiej Ergo Arenie. Został znokautowany w szóstej rundzie. "Nie wiem, co się stało i co zrobiłem źle. Nie wiem, co będzie dalej. Sorry" - przyznał Gołota. czytaj więcej

Impreza Fight Night 8" została zaplanowana 12 kwietnia w Częstochowie. Pojawią się na niej nie tylko pięściarze. W programie jest m.in. pojedynek o mistrzostwo świata w formule K-1 oraz dwa boje w formule MMA. Nazwiska zawodników mają zostać ujawnione na specjalnej konferencji. 

Rok temu Andrzej Gołota przegrał z Przemysławem Saletą w walce wieczoru na gali bokserskiej w trójmiejskiej Ergo Arenie. Został znokautowany w szóstej rundzie. Nie wiem, co się stało i co zrobiłem źle. Nie wiem, co będzie dalej. Sorry - powiedział po walce.

Pojedynek 45-latków miał być oficjalnym ich pożegnaniem z ringiem.