Przez cały długi weekend od 28 października do 1 listopada w RMF24.pl będziemy prowadzić dla Was specjalne relacje z polskich dróg "minuta po minucie". Możecie je współtworzyć także Wy, wysyłając nam informacje i zdjęcia na Gorącą Linię RMF FM.

16:40 Po zderzeniu czterech samochodów nieprzejezdna jest w miejscowości Stobierna (podkarpackie) droga krajowa numer 19 z Rzeszowa do Lublina. W wypadku ranne zostały trzy osoby. Policja zorganizowała objazdy: w Trzebownisku na Głogów Małopolski, a w Sokołowie na Kolbuszową.

15:18 Droga krajowa nr 51 w miejscowości Stary Dwór w woj. warmińsko-mazurskim jest zablokowana. 1 osoba nie żyje. Wyznaczono objazd.

14:35 Mariusz Piekarski donosi z Warszawy: Korkują się dojazdy do dwóch największych warszawskich cmentarzy. Jak informuje Mariusz Piekarski, Zarząd Transportu Miejskiego zmienia nawet trasy kilku cmentarnych linii, bo autobusy utknęły w korkach. Najtrudniej jest w tym momencie dojechać do Cmentarza Bródnowskiego - nieprzejezdny jest Most Gdański oraz rondo Starzyńskiego i Żaba a także dojazd do nekropolii ulicami Szwedzką i 11 listopada. Kierowcy samochodów prywatnych powinni kierować się na Most Grota a potem ulicami Wysockiego i Rembielińską. Utrudniony jest także dojazd na Cmentarz Północny od ul. Wóycickiego. Zakorkowana jest ulica Pułkowa zarówno od strony Bielan jak i wjazd do stolicy z Łomianek.

12:30 Andrzej Piedziewicz donosi: na terenie Warmii i Mazur nie ma utrudnień. Na drogach krajowych dziś nie było żadnych wypadków. Jedynie na lokalnej szosie niedaleko Lidzbarka Welskiego, zderzyły się dwa auta osobowe. Dwie osoby zostały ranne, na szczęście lekko. Zła wiadomość - po południu mogą pogorszyć się warunki pogodowe. Zwłaszcza w północnej części regionu może padać deszcz.

11:30 Reporterka RMF FM Agnieszka Wyderka donosi z Łodzi: Nie ma większych kłopotów, żeby wydostać się z miasta we wszystkich kierunkach. Spory ruch jest teraz w miejscu skrzyżowania krajowej 14 w stronę Łowicza z 72 do Rawy Mazowieckiej.

10:55 Zlikwidowano już utrudnienia na DK 7 w Chęcinach po wypadku.

10:29 Zapowiadany wcześniej film Michała Dukaczewskiego z wypadku na autostradzie A2

10:25 Na DK 44 w Skawinie (woj. małopolskie) samochód osobowy uderzył w konstrukcję mostu. Policja wprowadziła ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać około godzinę.

10:24 Reporter RMF FM Marcin Buczek donosi ze Śląska: Aut przybywa, głównie na trasach tranzytowych, ale jak dotąd nie ma ani korków, ani żadnego wypadku. Od północy było tylko 15 kolizji. Ale cały weekend zaczął się dramatycznie. Zginęło 4 pieszych, było prawie 200 kolizji i stłuczek.

9:52 Z Gorącej Linii RMF FM: Korek od zjazdu z autostrady A4 aż do Łapczycy. Samochody nie jadą prawie wcale. Kilka kilometrów dalej, koło Brzeska, jest już przejezdna.


Pokaż Bezpieczny Powrót 2011 na większej mapie

9:39 17 osób, w tym aż 10 pieszych, zginęło w 110 wypadkach, do których doszło w piątek na polskich drogach. [Czytaj więcej...]

9:33 Na A2 na wysokości Poznania mgła miejscami większa niż w samym Poznaniu - informuje Michał Dukaczewski.

9:15 Informacja z województwa zachodniopomorskiego: od wczorajszego popołudnia aż do teraz policja nie zanotowała żadnego wypadku tylko kilka niewielkich kolizji - informuje reporter RMF FM Grzegorz Hatylak.

9:08 Michał Dukaczewski z warszawskiej redakcji RMF FM przysłał zdjęcie wypadku na autostradzie A2 (195 km w kierunku Łodzi). Za chwilę film.

8:50 Na DK 7 przy zjeździe na Małogoszcz wprowadzono ruch wahadłowy.

8:14 Na drogach Podhala nie ma większych utrudnień - donosi reporter RMF FM Maciej Pałahicki. Większy ruch możecie spotkać jedynie w Nowym Targu w rejonie targowiska (DK 49).

7:52 Na DK 7 przy zjeździe na Małogoszcz (560 km) zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba nie żyje. Ruch odbywa się jednym pasem. Utrudnienia potrwają około 4 godzin.


Pokaż Bezpieczny Powrót 2011 na większej mapie

6:50 - Warmia i Mazury: Warunki do jazdy idealne. Tylko na wschodzie województwa pojawiają się mgły - donosi reporter RMF FM Andrzej Piedziewicz.

6:40 - Uważajcie na mgły w Wielkopolsce - ostrzega reporter RMF FM Adam Górczewski.

6:32 - Między Legnicą a Wrocławiem samochód osobowy zderzył się z dostawczym. Dwie osoby zostały ranne. Ruch odbywa się jednym pasem.

6:30 - Dzień Dobry! Rozpoczynamy dzisiejszą relację minuta po minucie.

Zobacz piątkową relację minuta po minucie

1. Wyślij informację SMS-em lub zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800

2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:


fakty@rmf.fm

3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.