Reklama

 • Zaginiony Boeing 777. Mieszkańcy Malediwów twierdzą, że widzieli samolot

  Środa, 19 marca 2014 (10:30)

  Mieszkańcy należącej do Malediwów wyspy Dhaalu Atol utrzymują, że kilka godzin po tym, jak zaginął malezyjski boeing, bardzo nisko nad wyspą przeleciał samolot z oznaczeniami malezyjskich linii – pisze brytyjski dziennik „The Telegraph”. Samolot Malaysia Airlines zaginął 8 marca. Na pokładzie było 239 osób.

  Zdjęcie

  "Ściana nadziei" na lotnisku w Kuala Lumpur /AHMAD YUSNI /PAP/EPA
  "Ściana nadziei" na lotnisku w Kuala Lumpur
  /AHMAD YUSNI /PAP/EPA

  Maszyna - według świadków - przeleciała nad wyspą 7 godzin po tym, jak zaginęła. Nigdy wcześniej żaden samolot nie leciał tak nisko nad naszą wyspą. Było nawet widać jego drzwi - relacjonował jeden ze świadków. Kilka innych osób też zauważyło ten samolot. Niektórzy nawet wybiegli z domów, by sprawdzić, co wywołuje ten straszny hałas - dodawał.

  Jak twierdzi "The Telegraph", powołując się na źródła na Malediwach, szanse na to, by w tym czasie nad wyspą leciała inny maszyna tego rozmiaru, są bardzo małe.

  Gazeta zauważa, że pilot boeinga kapitan Zaharie Shah ćwiczył w domu, na symulatorze lotów, lądowanie na lotnisku na Malediwach. Policja bada ten symulator. Według malezyjskiego dziennika "Berita Harian", pilot ćwiczył też lądowanie na trzech lotniskach w Indiach, na Sri Lance i lądowisku amerykańskiej bazy wojskowej w Diego Garcia.

  Premier Malezji Nadżib Razak powiedział w sobotę na konferencji prasowej, że maszyna mogła zostać porwana. Dodał, że porywacze mogli wyłączyć system komunikacji samolotu.

  "The Telegraph"

  Artykuł pochodzi z kategorii: Raport: Zaginiony samolot

 • Skomentuj artykuł: Zaginiony Boeing 777. Mieszkańcy Malediwów twierdzą, że widzieli samolot

 • Wasze komentarze: 21,

  przeczytane przez: 31 osób Dodaj komentarz
  Paweł

  ~Paweł -

  Baza Diego Garcia jest tuż przy Malediwach. Chyba wszystko jasne zważywszy że na pokładzie byli eksperci od technologii stealth.Pewnie teraz torturowani i podtapiani. Brak jakichkolwiek sygnałów, śladów...Swoją drogą zgładzić Bogu ducha winnych pasażerów....dla tzw "wyższych" /usraelskich/ racji

  bozena

  ~bozena -

  a w Pyrzowicach nie ćwiczył....

  bozena

  ~bozena -

  Gdzie Malediwy a gdzie Malezja...jestem teraz w Malezji i co chwilę jakieś sprzeczne info w necie. Bzdury !

  LUISA

  ~LUISA -

  Samolot został porwany i sa na to niezbite dowody. ON powrócił !!!

  Załączniki:
  mniej inteligent

  ~mniej inteligent -

  Podnieca was to ze doszukaliście sie drobnej pomyłki ? Jak tak to super Gratulacje normalnie nie wieże jacyś Wy inteligentni .

  zgubialski

  ~zgubialski -

  I trzeba będzie odinstalować FSX z kompa bo jeszcze jak będę leciał gdzieś i samolot zaginie to będę podejrzanym o to że go zgubiłem.

  heniutek

  ~heniutek -

  A to pomyłka. 15 kwietnia się znalazł. UPS. Chyba się ktoś wygadał

  Alien

  ~Alien -

  Coraz bardziej przypomina to serial LOST.... Teraz okazuje się, że samolot zaginął w PRZYSZŁOŚCI! -ironia- "Samolot Malaysia Airlines zaginął 15 KWIETNIA. Na pokładzie było 239 osób."

  Załączniki:
  :-)

  ~:-) -

  Przepowiadaja przyszlosc hmmm dajcie numery na totolotka jutro losowanie

  gość

  ~gość -

  a wy się nigdy nie mylicie????jesteście tacy dobrzy???