Reklama

Fakty

 • Poniedziałek, 6 października (10:35)
  Zaginiony samolot: Wznowienia poszukiwań na Oceanie Indyjskim

  W południowej części Oceanu Indyjskiego zostały wznowione poszukiwania boeinga linii Malaysia Airlines, który zaginął niemal siedem miesięcy temu - poinformowały australijskie władze. Na pokładzie maszyny znajdowało się 239 osób.

 • Poniedziałek, 8 września (17:59)
  Zaginiony boeing: Pół roku poszukiwań, rodziny w rozpaczy

  W poniedziałek minęło dokładnie pół roku od zaginięcia w niewyjaśnionych okolicznościach Boeinga 777 linii lotniczych Malaysia Airlines. Wciąż nie wiadomo, co stało się z pasażerami lotu MH370. Nie odnaleziono też żadnych szczątków maszyny. Rodziny zaginionych są sfrustrowane ciągnącymi się...

 • Środa, 3 września (14:30)
  Fatalna wpadka Malaysia Airlines

  Będące na skraju bankructwa linie lotnicze Malaysia Airlines ogłosiły ostatnio dość niefortunny - w ich sytuacji - konkurs. By wygrać darmowy bilet, pasażerowie mieli opisać, co zrobiliby przed śmiercią. Skrajnie kontrowersyjna kampania wywołała prawdziwą burzę.

 • Sobota, 16 sierpnia (09:22)
  Ktoś ogołocił konta pasażerów zaginionego boeinga

  Ktoś wypłacił pieniądze z kont pasażerów zaginionego w marcu boeinga malezyjskich linii lotniczych. Transakcji dokonano na początku lipca, ale oszustwo zostało odkryte dopiero kilka dni temu.

 • Czwartek, 29 maja (07:58)
  Zaginięcie Boeinga 777: Maszyny szukano w złym miejscu

  Malezyjski Boeing 777, który zaginął na początku marca, nie spadł w południowej strefie Oceanu Indyjskiego, gdzie odebrano sygnały, które zinterpretowano jako pochodzące z czarnych skrzynek maszyny - poinformowali śledczy. "Możemy teraz stwierdzić, że ta strefa nie jest miejscem, w którym...

 • Wtorek, 13 maja (19:10)
  Majątek na dalsze poszukiwanie samolotu

  Australijskie władze nie przerywają poszukiwań zaginionego samolotu linii Malaysia Airlines, na którego pokładzie znajdowało się 239 pasażerów. Na dalszą operację rząd w Canberze przeznaczy 84 miliony USD - wynika z dokumentów opublikowanych we wtorek,

 • Sobota, 10 maja (16:33)
  Dron znów wypłynął poszukiwać boeinga

  Australijski okręt, na pokładzie którego znajduje się podwodny dron, wypłynął na Ocean Indyjski, by szukać szczątków zaginionego malezyjskiego boeinga. Samolot linii "Malaysia Airlines" zaginął 8 marca.

 • Wtorek, 6 maja (19:25)
  "Najsilniejsza reakcja" na zaginięcie Boeinga 777

  Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) przedstawiła propozycje dotyczące czarnych skrzynek i urządzeń do lokalizacji pod wodą, instalowanych w samolotach. Celem jest ułatwienie odnalezienia samolotu w razie katastrofy.

 • Piątek, 2 maja (10:24)
  Ostatnie słowa z kokpitu: "Dobranoc Malaysia Airlines"

  Ostatni komunikat z zaginionego Boeinga 777 brzmiał "Dobranoc Malaysia Airlines 370". Telewizja BBC opublikowała nagranie rozmowy pilotów z wieżą kontroli lotów, zarejestrowane tuż przed zniknięciem maszyny z radarów.

 • Czwartek, 1 maja (18:28)
  Jest raport ws. zaginionego Boeinga 777

  ​Jest wstępny raport ws. zaginionego Boeinga 777. Wynika z niego, że poszukiwania wszczęto dopiero po czterech godzinach od jego zniknięcia z radarów. Wciąż nie wiadomo, dlaczego maszyna z 239 osobami na pokładzie zaginęła.