Reklama

Euro 2012

8 czerwca 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpoczęły się piłkarskie Mistrzostwa Europy. Finał odbędzie się 1 lipca w Kijowie.
8 czerwca 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpoczęły się piłkarskie Mistrzostwa Europy. Finał odbędzie się 1 lipca w Kijowie.
 • Ibrahimovic będzie polował na jelenie na własnej wyspie

  Niedziela, 24 czerwca 2012 (07:47)

  Kapitan piłkarskiej reprezentacji Szwecji Zlatan Ibrahimovic po powrocie z nieudanych mistrzostw Europy zakończył negocjacje w sprawie kupna własnej wyspy. Znajduje się ona pod Sztokholmem. Piłkarz zamierza polować tam na jelenie.

  Wyspa Daevensjoe położona na jeziorze Maelaren w odległości 52 kilometrów od Sztokholmu ma powierzchnię 500 hektarów. Pokrywają ją gęste lasy, a w nich nie brakuje stad jeleni. Znany z zamiłowania do łowiectwa i posiadający licencję myśliwską Ibrahimovic przyznał, że właśnie możliwości polowania były głównym powodem kupna wyspy. Według dziennika "Aftonbladet", piłkarz miał zapłacić za nią 1,8 miliona euro.

  Poszedł na wojnę z lokalnymi myśliwymi

  Problem jednak w tym, że prawa do odstrzału jeleni na Daevensjoe posiada siedmiu szwedzkich myśliwych zrzeszonych w lokalnym kółku łowieckim i to właśnie oni przedstawili piłkarzowi prospekt wyspy licząc, że będzie ich "myśliwskim towarzyszem". Tymczasem Ibrahimovic po dokonaniu zakupu natychmiast stwierdził, że nie chce mieć "żadnych kolegów z karabinami" na swoim prywatnym terenie i formalnie dokonał już eksmisji kółka łowieckiego. Musi ono opuścić teren do 1 lipca, kiedy wyspa przejdzie na własność piłkarza.

  Myśliwi są obrażeni bezwzględnością Ibrahimovicia. Zamierzają pozwać go do sądu i zakwestionować licencję na odstrzał zwierząt. Po tym, jak dowiedzieliśmy się o jego hobby, sami przestawiliśmy mu ofertę kupna wyspy, a nawet wybudowaliśmy specjalnie dla niego myśliwską ambonę opatrzoną jego imieniem. On teraz chce nas wyrzucić i kontaktuje się z nami przez adwokatów. To tak, jakby strzelał nie do jeleni, tylko do nas - brzmi oświadczenie kółka łowieckiego wysłane do szwedzkich mediów.

  Artykuł pochodzi z kategorii: Raport: Euro 2012

 • Skomentuj artykuł: Ibrahimovic będzie polował na jelenie na własnej wyspie

 • Wasze komentarze: 3

  przeczytało: 4 osoby Dodaj komentarz
  torres

  ~torres -

  We łbach się przewraca tym bezmózgim kopaczom od nadmiaru szmalu!Państwa na całym świecie borykają się z kryzysem gospodarczym i finansowym,a te bandyckie organizacje typu FIFA UEFA i krajowe zwiąki piłki nożnej opływają w luksusach i nie wiedzą już co zrobic z kasą dlatego płacą bajońskie sumy zwykłym kopaczom piłki.Czas najwyższy opodatkowac te mafijne organizacje,bo do trej pory rządzący są chyba ślepi albo mają udziały w przestępczym procederze!

  mnietek

  ~mnietek -

  Gdyby chciał po prostu polować na jelenie, to by się zapisał do kółka łowieckiego, on chce je zabijać, patroszyć i zjadać gołymi rękami, dlatego kupił sobie wyspę.

  Ivone

  Ivone -

  A mowilam : nie dawaj palca .......wezmie cala reke !