Pogrzeb Anny Przybylskiej odbędzie się w czwartek, 9 października w Gdyni. Taką informację przekazała rodzina zmarłej aktorki. Od dziś w Gdyni można wpisywać się do księgi kondolencyjnej, która do piątku będzie wystawiona w InfoBoxie przy ul. Świętojańskiej. Anna Przybylska zmarła w niedzielę; przegrała walkę z rakiem trzustki.

Zobacz również:

"Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy wsparcia, wspomnienia, kondolencje i modlitwy" - napisała rodzina na oficjalnej stronie Anny Przybylskiej.

Tam też znajduje się informacja o pogrzebie. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w czwartek o godz. 13:00 w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Armii Krajowej w Gdyni.

Odprowadzenie do grobu nastąpi o godz. 15:00 na Cmentarzu Parafialnym przy Parafii pod wezwaniem Św. Michała Archanioła w Gdyni.

"Będziemy wdzięczni za uszanowanie naszej prośby i niewykonywanie zdjęć w tych niezwykle trudnych dla nas chwilach. Prosimy o nieskładanie kondolencji. Prosimy również o nieprzynoszenie kwiatów" - apeluje rodzina.

Jak poinformowano podczas uroczystości pogrzebowych odbędzie się kwesta na Hospicjum im. Świętego Wawrzyńca w Gdyni.


(j.)