Reklama

 • Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu

  Niedziela, 8 września 2013 (08:38)
  Aktualizacja: Niedziela, 8 września 2013 (10:28)

  Trzy osoby zginęły, a dwie trafiły do szpitala po wypadku na ulicy Targowej w Czarnym Dunajcu w Małopolsce. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

  Zdjęcie

  Samochód, którym jechała piątka młodych ludzi
  /Gorąca Linia RMF FM/Piotr /

  Policja informuje, że samochód, którym jechało 5 osób, o 4:30 wypadł z drogi z nieznanych jeszcze przyczyn i uderzył w drzewo. Zginęły trzy osoby w wieku od 16 do 19 lat. To dwóch młodych mężczyzn i jedna dziewczyna. Wiadomo, że za kierownicą mazdy siedział 19-latek.

  Na miejscu wypadku nadal pracują policjanci, prokurator i biegły. Dwie osoby, które przeżyły wypadek, są w szpitalu. 20-latek ma lekkie obrażenia. Stan jego młodszej o 4 lata koleżanki jest ciężki.

  Wypadek w Czarnym Dunajcu, 3 osoby nie żyją

  liczba zdjęć: 8

  Artykuł pochodzi z kategorii: Gorąca linia RMF FM

Skomentuj artykuł: Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu

Wasze komentarze (45)

Dodaj komentarz
hyde

~hyde -

eee, za wolno jechał i nie czuł się związany z drogą...?

Masza

~Masza -

"nadal pracują policjanci, prokurator i biegły. " hahaha. pracują :D

Kamil

~Kamil -

A jechali zgodnie z przepisami? Jeśli nie to odpowiedzialni są ci, którzy ustalają na jakich zasadach młodzi ludzie otrzymują prawo jazdy. Może za dużo w WORDACH biznesu a za mało pieczołowitości w selekcjonowaniu kierowców, na takich którzy nie powinni siadać za kierownicą oraz takich, którzy są już na tyle świadomi swoich czynów, że mogą w młodym wieku jeździć nawet autobusem.

hmm

~hmm -

Masakra.. wyrazy współczucia dla ich znajomych i rodziny. Kurcze.. tacy młodzi ludzie. A mogli wczoraj nie pojechać tylko zostać w domach..

eagel

~eagel -

Mogę się tylko domyślać, że wracali z klubu który znajduję się w Czarnym Dunajcu. wiecej fotek na link

Załączniki:
se pojechał

~se pojechał -

game over , no tak fajnie się w to grało.

stary gn ój

~stary gn ój -

rozdają prawo jazdy gówniarzom którzy nie sa przystosowani do jazdy. W Polsce jest taka zasadność że młody kierowca zaraz po zdanym egzaminie przestaje respektować przepisy ruchu drogowego. Egzamin skupia się nad nauką gdzie jest bagnet poziomu oleju, a nie jak zmierzyć ile oleju ma kierowca w głowie. Pokazujcie tym młodym ludziom te wypadki,pokarzcie co dzieje się z ciałem po wypadku tak jak kierowcom zawodowym, a nie uczulacie ich na centymetry przy parkowaniu. Bo młodzi dzisiaj mają wyniesione z gier że mają przynajmniej 3 życia, a jak zbiorą 100 dukatów to dostaną następne. Szkoda dzieciaków, i tej rodzinnej tragedii.

kurt205

kurt205 -

Wyrazy współczucia dla rodziny. Biedne dzieciaki [*]

mesmero

~mesmero -

patrząc na wiek poszkodowanych jadących samochodem jedna przyczyna jest najprawdopodobniejsza: nadmierna prędkość. Nie osądzam z góry nikogo bo policja bada sprawe ale niestety jak wskazują statystyki znacząca wiekszość młodych kierowców (do 24 roku życia) powoduje wypadki właśnie przez nadmierna prędkość. A to po częsci wina beznadziejnie skonstruowanych kursów nauki jazdy. Wkońcu kurs i egzamin odbywa ie na "taczkach" a nie samochodach. Silnik 1.2 z punto czy colta to nie to samo co 2.0 130 KM np. z opla vectry.

janekdzbanek

~janekdzbanek -

Kluczyki - dla młodzieży to spóźnioana aborcja dla rodziców!