Reklama

 • Potężna awaria sieci komórkowej

  Sobota, 27 kwietnia 2013 (14:05)
  Aktualizacja: Sobota, 27 kwietnia 2013 (16:21)

  Awaria sieci komórkowej Orange wciąż obejmuje 100 polskich miastach. Kłopoty z zasięgiem sieci mają głównie mieszkańcy wschodniej i południowej części kraju. O awarii poinformowali nas słuchacze dzwoniąc na Gorącą Linię RMF FM i wysyłając maila na skrzynkę fakty@rmf.fm.

  Zdjęcie

  /Wojciech Pacewicz /PAP
  /Wojciech Pacewicz /PAP

  Nie wiadomo, kiedy awaria zostanie usunięta. Uszkodzenie musi być rzeczywiście bardzo poważne, bo pracownicy operatora nie odważyli się określać czasu naprawy.

  Na razie są w stanie powiedzieć swym klientom, że mogą składać reklamacje przewidziane w umowie. Zapewniają też, że liczba osób objętych awarią zmniejszyła się o połowę i na razie nie rośnie.

  Każda z tych osób na ogólnych zasadach indywidualnie może zgłaszać reklamacje, jeżeli uważa, że w związku z brakiem możliwości korzystania z telefonu poniosła jakieś straty - powiedziała nam Maria Piskier z Orange.

  To jednak niewielkie pocieszenie. Co ciekawe - spółka nie wie jeszcze nawet, co się stało z jej urządzeniami i dlaczego znaczna część Polski nie ma łączności komórkowej.

  Artykuł pochodzi z kategorii: Gorąca linia RMF FM

Skomentuj artykuł: Potężna awaria sieci komórkowej

Wasze komentarze (35)

Dodaj komentarz
ella

~ella -

PLUS od kilku dni ma awarie, można jedynie wysyłać smsy, połączenia w jedną i drugą stronę niewykonalne! ZRÓBCIE Z TYM COŚ! to jest chore! Jakby coś się komus stało, nawet nie byłby w stanie zadzwonić po pomoc!!!!

aga

~aga -

ja od wczoraj mam kłopoty z plusem i tak samo nie mogę ani dzwonić ani nikt zemną się skontaktować

mario

~mario -

Co się dziwić. Przecież słońce mamy teraz na tyle wyjątkowo aktywne i podsyła wciąż w naszym kierunku cząsteczki zakłócające wszelkie sygnały radiowe. Od miesiąca już o tym gadają i co, nie dotarło do wszystkich jeszcze, że będą takie problemy?? Podobne zjawiska mogą trwać jeszcze wiele tygodni.

Komornik

~Komornik -

Czas na zmianę sieći :) ...

Monikkk

~Monikkk -

PLAY najlepszy!

666

~666 -

Nie będzie mi tu banda wysyłć zawyżonych rachunków i naciągać bez podstaw ,dobra robota chłopaki że zwirusowaliśćie nadajniki.

Gość

~Gość -

Pewnie związane z połączeniem z T-Mobilem i stworzeniem firmy NetWorks

Grzesio

~Grzesio -

Jak się nie inwestuje w utrzymanie i rozwój infrastruktury to należy się spodziewać ,że takie awarie będą coraz częstsze... :D

4444

~4444 -

siec beznadziejna, z dnia na dzień gorszy zasieg, warunki

Piszesz jako Gość

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
play

~play -

ta, a jak w filmie "Asterix i Obelix - Misja Kleopatra" była jedna Pani o imieniu Idea (obecnie Orange) to gdy mówiła to cały czas coś przerywało- to operator Idea (Orange) mocno był tym oburzony :)