Reklama

 • Potężna awaria sieci komórkowej

  Sobota, 27 kwietnia 2013 (14:05)
  Aktualizacja: Sobota, 27 kwietnia 2013 (16:21)

  Awaria sieci komórkowej Orange wciąż obejmuje 100 polskich miastach. Kłopoty z zasięgiem sieci mają głównie mieszkańcy wschodniej i południowej części kraju. O awarii poinformowali nas słuchacze dzwoniąc na Gorącą Linię RMF FM i wysyłając maila na skrzynkę fakty@rmf.fm.

  Zdjęcie

  /Wojciech Pacewicz /PAP
  /Wojciech Pacewicz /PAP

  Nie wiadomo, kiedy awaria zostanie usunięta. Uszkodzenie musi być rzeczywiście bardzo poważne, bo pracownicy operatora nie odważyli się określać czasu naprawy.

  Na razie są w stanie powiedzieć swym klientom, że mogą składać reklamacje przewidziane w umowie. Zapewniają też, że liczba osób objętych awarią zmniejszyła się o połowę i na razie nie rośnie.

  Każda z tych osób na ogólnych zasadach indywidualnie może zgłaszać reklamacje, jeżeli uważa, że w związku z brakiem możliwości korzystania z telefonu poniosła jakieś straty - powiedziała nam Maria Piskier z Orange.

  To jednak niewielkie pocieszenie. Co ciekawe - spółka nie wie jeszcze nawet, co się stało z jej urządzeniami i dlaczego znaczna część Polski nie ma łączności komórkowej.

  Artykuł pochodzi z kategorii: Gorąca linia RMF FM

Skomentuj artykuł: Potężna awaria sieci komórkowej

Wasze komentarze: 35,

przeczytane przez: 52 osoby Dodaj komentarz