Polska - Szkocja w obiektywie!

Dodano: Wtorek, 14 października 2014 (21:26)

Reprezentacja Polski zremisowała ze Szkocją 2:2 w meczu eliminacji Euro 2016. W 12. minucie wynik spotkania otworzył Krzysztof Mączyński, sześć minut później wyrównał Shaun Maloney. Prowadzenie dał Szkotom w 57. minucie Steven Naismith, a w 76. minucie do siatki trafił Arkadiusz Milik. Zobaczcie, jak wyglądał pojedynek na Stadionie Narodowym!

Arkadiusz Milik po zdobyciu gola na 2:2 / fot. Bartłomiej Zborowski, PAP / PAP
Krzysztof Mączyński cieszy się z gola na 1:0 / fot. Bartłomiej Zborowski, PAP / PAP
Piłkarze Szkocji cieszą się z bramki Shauna Maloneya (w środku) na 1:1 / fot. Bartłomiej Zborowski, PAP / PAP
Polscy piłkarze po bramce na 1:0 / fot. Bartłomiej Zborowski, PAP / PAP
Arkadiusz Milik (po lewej) fetuje z Arturem Jędrzejczykiem strzelenie bramki na 2:2 / fot. Bartłomiej Zborowski, PAP / PAP
Piłkarze reprezentacji Polski dziękują kibicom po meczu / fot. Bartłomiej Zborowski, PAP / PAP
Kamil Grosicki po trafieniu w słupek szkockiej bramki / fot. Bartłomiej Zborowski, PAP / PAP
Szkoci cieszą się z gola Stevena Naismitha, który dał im prowadzenie 2:1 / fot. Bartłomiej Zborowski, PAP / PAP
Piłkarze reprezentacji Szkocji dziękują kibicom po meczu / fot. Bartłomiej Zborowski, PAP / PAP
Trener reprezentacji Szkocji Gordon Strachan / fot. Bartłomiej Zborowski, PAP / PAP