Reklama

 • Tragiczny wypadek podczas meczu. Szczypiornista zmarł na boisku

  Niedziela, 17 lutego 2013 (17:28)

  Do tragedii doszło w trakcie spotkania ligowego francuskich szczypiornistów. Po tym, jak dwaj zawodnicy zderzyli się ze sobą, jeden z nich upadł tak niefortunnie, że uderzył głową o parkiet. Mężczyzna zmarł na miejscu.

  Dramatyczne wydarzenie miało miejsce w 41. minucie spotkania trzecioligowego HB Bagnols Marcoule z AS Fontaine Handball. Reprezentant Tunezji Noureddine Dahmani zmarł jeszcze w hali, na oczach zebranych na trybunach kibiców.

  Mecz został przerwany przy stanie 25:18 dla gospodarzy.

  41-letni Dahmani był filarem reprezentacji Tunezji w trakcie igrzysk w Sydney (2000). W turnieju olimpijskim drużyna zajęła 10. miejsce. W HB Bagnols Marcoule był nie tylko zawodnikiem, ale i trenerem juniorskiego zespołu.

  Artykuł pochodzi z kategorii: Świat

Skomentuj artykuł: Tragiczny wypadek podczas meczu. Szczypiornista zmarł na boisku

Wasze komentarze (8)

Dodaj komentarz
dorsz007

dorsz007 -

Połamane kończyny, wydłubane oczy - z powodu kontuzji musieli dosyłać zawodników do polskiej kadry na mistrzostwa świata. Produkcja kaleków pełną parą. W końcu śmierć na boisku. Organizator tego meczu deklaruje że zapewni opiekę psychologiczną widzom. Niech szlag trafi taki sport, powinni zakazać go uprawiać.

Piotr

~Piotr -

Połamane kończyny, wydłubane oczy, zgony w czasie meczu, terapie psychologiczne dla widzów będących światkami takich sytuacji - niech ten sport szlag trafi, to fabryka kaleków, powinni zakać w to grać.

niemiec

~niemiec -

piłka ręczna to gra dla twardzieli... zdarzają się dość często wypadki i kontuzje. Śmierć jednak była spowodowana niefortunnym upadkiem do którego mogło dojść w każdym miejscu. Wyrazy współczucia dla rodziny. Amen

Andrzej z Sosnowca

~Andrzej z Sosnowca -

Polski język, trudny język zwłaszcza jak się go nie zna za bardzo. Jak można upaść na ziemię i uderzyć głową o parkiet???? Proszę nie przesadzajcie . Pozdrawiam.

daria

~daria -

to straszne wydarzenie składam wyrazy wspuczucia rodzinie zmarłego piłkarza

sss

~sss -

[*]