Agnieszka Radwańska przegrała 2:6, 2:6 z Rosjanką Wierą Zwonariewą w drugiej rundzie rozgrywanego w Moskwie halowego turnieju Kremlin Cup.

Już w trzecim gemie meczu Radwańska, sklasyfikowana obecnie na 33. miejscu w rankingu WTA Tour, przegrała własne podanie, a po drugim "breaku" przegrywała już 1:5.

Polka utrzymała swój serwis na 2:5, ale w kolejnym gemie nie zdołała przełamać Zwonariewej, chociaż prowadziła w nim 40:15 i miała do dyspozycji przewagę. Pierwszy set zakończył się po upływie 40 minut.

Już w gemie otwierającym drugi set Rosjanka - zajmująca 24. miejsce na świecie - przełamała serwis Radwańskiej, dzięki czemu prowadziła 2:0, a następnie, 3:1 i 4:2, zanim w siódmym zapisała na swoim koncie kolejnego "breaka" i wyszła na 5:2.

W ostatnim gemie Zwonariewa nie wykorzystała dwóch piłek meczowych - przy stanie 40:30 i pierwszej przewadze - a zakończyła spotkanie przy trzeciej okazji, po godzinie i 13 minutach gry.

W pierwszej rundzie Kremlin Cup, Radwańska pokonała 6:4, 4:6, 6:1 inną Rosjankę Marię Kirilenko, natomiast Zwonariewa sprawiła niespodziankę, eliminując w trzech setach Francuzkę Amelie Mauresmo, rozstawioną z numerem szóstym.