Duża dawkę emocji dostarczył szlagierowy mecz 27. kolejki ekstraklasy Legia – Kolporter Korona Kielce. Kielczanie, którzy przez cały mecz dominowali, ostatecznie zremisowali z drużyną z Warszawy 2:2.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył w 20. minucie Marcin Robak. Tuż przed końcem pierwszej połowy kielczanie podwyższyli wynik na 2:0. Korona miała jeszcze jedną szansę na zdobycie gola, jednak po strzale Grzegorza Piechny piłka odbiła się od słupka.

Pierwszego gola Legia zdobyła w 49. minucie meczu. Bramkarza gospodarzy pokonał Dickson Choto. Końcówka spotkania była dramatyczna. W 92. minucie spotkania wyrównującą bramkę zdobył Piotr Włodarczyk.

Legia nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ekstraklasy. Jej przewaga nad Wisłą Kraków zmalała jednak do 5 punktów.