Reklama

 • Katastrofa samolotu wojskowego, zginęło 27 osób

  Wtorek, 25 grudnia 2012 (17:19)

  W południowym Kazachstanie rozbił się wojskowy samolot transportowy. W katastrofie zginęło 27 osób - poinformowały władze kraju.

  Zdjęcie

  Samolot zniknął z radaru
  /MIGUEL SIERRA /PAP/EPA

  Zginęły wszystkie osoby, które były na pokładzie maszyny typu AN-72. Na miejscu katastrofy na miejscu przez wiele godzin pracowały ekipy ratunkowe.

  Kazachska telewizja KTK poinformowała, że samolot zniknął z radaru około godz. 19 czasu lokalnego (ok. 14. czasu polskiego), gdy schodził do lądowania w pobliżu miasta Szymkent, stolicy Obwodu Południowokazachstańskiego.

  Według KTK, cytowanej przez Reutera, samolot należał do kazachskich sił bezpieczeństwa. Agencja TASS podaje, że w samolocie było siedem osób załogi i 20 wojskowych z sił ochrony pogranicza.

  Artykuł pochodzi z kategorii: Świat

Skomentuj artykuł: Katastrofa samolotu wojskowego, zginęło 27 osób

Wasze komentarze (4)

Dodaj komentarz
Kupa

~Kupa -

Lubie Placki :D

mandingo

mandingo -

Tony Blair ktory z Kwasniewskim wymagal ode mnie poparcia zmialy konstytucji Kroliewstwa Zjednoczonego, otrzymal w Kazachstanie pracu. Wlasnie Kazachstan go popiera. Teraz zuzyli broni przeciw samolotu w Kazachstanie i w Simferopolie. Zniszczymy wszystko co jest poparte przez tu zbrodniu. Dla czego Polaska wymagala zeby ja popieral IRA-3 ?

mandingo

mandingo -

Tony Blair ktory z Kwasniewskim wymagal ode mnie poparcia zmialy konstytucji Kroliewstwa Zjednoczonego, otrzymal w Kazachstanie pracu. Wlasnie Kazachstan go popiera. Teraz zuzyli broni przeciw samolotu w Kazachstanie i w Simferopolie. Zniszczymy wszystko co jest poparte przez tu zbrodniu. Dla czego Polaska wymagala zeby ja popieral IRA-3?