Zatrzymano złodzieja, który w sierpniu br. włamał się do warszawskiego mieszkania asystentki posła SLD, członka sejmowej komisji ds. zabójstwa Krzysztofa Olewnika - dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Włamywacz skradł wtedy m.in. laptopa. Leszek Aleksandrzak twierdził wówczas, że jego współpracownica czuje się bardzo zagrożona.

Z mieszkania asystentki posła Leszka Aleksandrzaka, członka komisji śledczej badającej sprawę Krzysztofa Olewnika, skradziono laptop i dyktafon, na którym były dane związane z pracami komisji. Informacje portalu tvp.info potwierdza stołeczna policja. Według właścicielki mieszkania, nie zginęło... czytaj więcej

Śledczy twierdzą, że ta kradzież nie ma żadnego związku z pracami sejmowej komisji i nie ma najmniejszych podejrzeń, by twierdzić, że sprawca działał na czyjeś zlecenie.

Zatrzymany mężczyzna to recydywista, któremu udowodniono już osiem podobnych włamań. Jego łupem padał przede wszystkim sprzęt elektroniczny. Zatrzymany mężczyzna to osoba, która wcześniej była karana, która dokonała co najmniej ośmiu włamań na terenie Białołęki - stwierdził Marcin Szyndler z Komendy Stołecznej Policji. Posłuchaj:

Jak dowiedział się nasz dziennikarz, mężczyzna najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Nie jest wykluczone, że odpowie za kolejne włamania. W ostatnim czasie na Pradze Północ było bardzo dużo takich zgłoszeń.