Reklama

 • Są listy gończe za podejrzanymi ws. zabójstwa "Człowieka"

  Wtorek, 12 lipca 2011 (12:55)

  Krakowska prokuratura wystawiła listy gończe za dziewięcioma podejrzanymi, którzy w połowie stycznia zamordowali pseudokibica Cracovii Tomasza C. ps. "Człowiek". Potwierdziły się również informacje reporterów RMF FM, że w bójce na krakowskim Kurdwanowie brało udział 20 osób. Dziewięć trafiło do aresztu. Dwie odpowiadają z wolnej stopy. Zobacz zdjęcia ściganych mężczyzn.

  Wszyscy to mieszkańcy Krakowa. Mają od 17 do 31 lat. Każdy z nich usłyszał taki sam zarzut. 17 stycznia na osiedlu Kurdwanów wspólnie i w porozumieniu wzięli udział w pobiciu Tomasza C.

  Oni są podejrzani ws. zabójstwa „Człowieka”

  liczba zdjęć: 9

  Zadali mu 57 ran, w tym dwa ciosy w okolice serca. Bandyci używali maczet, noży, wideł i siekier. Śledczy ustalili już wszystkich podejrzanych w tej sprawie. Wiadomo, że część poszukiwanych uciekła za granicę, dlatego w ciągu kilku tygodni rozesłane zostaną za nimi zostaną międzynarodowe listy gończe i europejskie nakazy aresztowania.

  Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

Skomentuj artykuł: Są listy gończe za podejrzanymi ws. zabójstwa "Człowieka"

Wasze komentarze (7)

Dodaj komentarz
victor

~victor -

ja jak patrze na nich to widze slabych pionkow ktorzy musiieli w 20 leciec iec na jednego.bali sie w pojedynke do niego zblizyc...zalosne

kurdwanow

~kurdwanow -

to jest smieszne bo tego frajera wojtka łachtaja widzialem na kurdwanowie wczoraj pod nocnym na bojkach jak i reszte bandy a policja dalej mysli ze pouciekali

pararrararra

~pararrararra -

trzeba być frajerem żeby myśleć że można zadźgać człowieka w biały dzień i że to nie wyjdzie...A ksywki padały na forach już od drugiego dnia po zajściu...Szkoda tych, którzy nie chcieli jego śmierci, a jednak są w to zamieszani.

anonim

~anonim -

...Wiadomo, że część poszukiwanych uciekła za granicę, dlatego w ciągu kilku tygodni rozesłane zostaną za nimi zostaną międzynarodowe listy gończe i europejskie nakazy aresztowania... nie rozumiem myslenia naszej policji...w ciagu kilku tygodni...to na co wy czekacie, az sie wszyscy zapadna pod ziemie, sprawe sie zamknie i do domu na piwo ?? zenada !

YURI

~YURI -

Nie wiem czemu policja rozbija ustawki. Niech się pozabijają wtedy prawdziwi kibice będą mogli wreszcie spokojnie chodzić na mecze. Jeśli najgłupsze jednostki same się chcą wyeliminować ze społeczeństwa to dajmy im szansę.

dziad

~dziad -

Jak tylko na nich patrzę to widzę czystą patologie! a fuj !

!

~! -

Dwie odpowiadają z wolnej stopy.. Kapusie (...) z rcj! PDW!