Reklama

 • Prostytutka zarażała wirusem HIV. Policja szuka jej klientów

  Środa, 7 sierpnia 2013 (20:30)

  Policjanci poszukują klientów prostytutki o pseudonimie "Analna Malina", która świadomie zarażała klientów wirusem HIV. Kobieta pracowała na Pomorzu i to właśnie tam miała spotykać się z mężczyznami. Mundurowi proszą o kontakt tych, którzy mieli z nią kontakt.

  Zdjęcie

  Policja szuka klientów prostytutki
  /Archiwum RMF FM /

  Kobieta zamieszczała ogłoszenia, oferując swoje usługi na stronach internetowych: www.odloty.pl i www.roksa.pl. Anonse zamieszczała pod pseudonimami "Analna Malina", "Dzika Perła", "Wyuzdana Magda", "Amanda".

  Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kobieta nie informowała swoich klientów o fakcie, iż jest zarażona wirusem HIV.

  Policjanci z komendy w Gdańsku prowadzą pod nadzorem prokuratury rejonowej w Gdyni, postępowanie przygotowawcze w sprawie narażenia osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo zarażenia wirusem HIV przez kobietę trudniącą się świadczeniem usług seksualnych na terenie Gdyni.

  Osoby korzystające z usług wyżej wymienionej w okresie od 2007 roku do lipca 2013 roku proszone są o kontakt bezpośredni lub telefoniczny z policja w Gdańsku, przy ul. Okopowej 15. Numery telefonów do komisariatu to: (58) 32-15-861, (58) 32-15-445.

  Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

  RMF/Policja

Skomentuj artykuł: Prostytutka zarażała wirusem HIV. Policja szuka jej klientów

Wasze komentarze: 17,

przeczytane przez: 60 osób Dodaj komentarz