Reklama

 • Poseł zawieszony. Nie zapłacił za usługę seksualną?

  Niedziela, 5 stycznia 2014 (11:31)
  Aktualizacja: Niedziela, 5 stycznia 2014 (14:11)

  Poseł Piotr Szeliga został zawieszony w prawach członka Solidarnej Polski. Związane jest to ze sprawą, którą prowadzi lubelska prokuratura. Dotyczy rzekomego szantażu wobec posła - ustaliła TVP Info. Polityk wydał oświadczenie, w którym napisał, że padł ofiarą prowokacji.

  Zbigniew Ziobro potwierdził w programie "Woronicza 17" informację o zawieszeniu polityka, nie chciał jednak podać żadnych konkretów. Jak podkreślił, Solidarna Polska wyjaśnia sprawę. O szantażowanie i zmuszanie do zapłacenia 3 tys. zł śledczy z Lublina oskarżyli troje młodych ludzi. Według nieoficjalnych doniesień powodem szantażowania posła miało być niezapłacenie za usługę seksualną.

  Akt oskarżenia przeciwko 28-letniemu Szczepanowi P., 27-letniemu Przemysławowi S. oraz 26-letniej Magdalenie I. został skierowany w grudniu do Sądu Rejonowego Lublin-Zachód - powiedziała w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Beata Syk-Jankowska.

  Zarzuty dotyczą okresu od 19 do 23 grudnia 2012 r. Oskarżeni działając w celu uzyskania korzyści majątkowej w krótkich odstępach czasu wspólnie i porozumieniu stosując groźbę bezprawną upublicznienia nagrań mogących zniesławić ustalonego pokrzywdzonego, zmuszali tego pokrzywdzonego do zapłacenia kwoty co najmniej trzech tysięcy złotych - dodaje Syk-Jankowska.

  Rzeczniczka nie ujawniła, jaki był powód szantażu ani kim był szantażowany. 

  "Nie pozwólcie, aby szantażyści triumfowali!"

  "W związku z informacjami medialnymi pojawiającymi się w sprawie, w której jestem osobą pokrzywdzoną chciałbym złożyć niniejsze oświadczenie" - czytamy w piśmie przesłanym do TVP Info przez posła Solidarnej Polski.

  "Jestem osobą, wobec której grupa przestępcza przygotowała zorganizowaną prowokację. Nie uległem tej prowokacji, ani próbie szantażu. Natychmiast poinformowałem o wszystkim policję i nasza współpraca doprowadziła do szybkiego ujęcia sprawców. Niektóre informacje podawane przez media mijają się z prawdą i są wielce dla mnie i mojej rodziny krzywdzące" - pisze poseł.

  "Do czasu zakończenia postępowania sądowego nie będę udzielał żadnych dodatkowych informacji jak również zawiesiłem swoje członkostwo w klubie parlamentarnym Solidarna Polska. Proszę media o uszanowanie praw osoby pokrzywdzonej. Po zakończeniu postępowania sądowego udzielę wyczerpujących informacji. Na tę chwilę mimo krzywdzących mnie opinii, nie mogę tego uczynić, ponieważ złamałbym tajemnicę śledztwa" - czytamy w oświadczeniu.

  "Nie pozwólcie aby szantażyści triumfowali!" - kończy poseł.

  TVP Info

  (ug)

  Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

Tagi:4

Skomentuj artykuł: Poseł zawieszony. Nie zapłacił za usługę seksualną?

Wasze komentarze (9)

Dodaj komentarz
Anty Tw.R

~Anty Tw.R -

Za usługi seksualne trzeba płacić, bo nic na świecie nie ma za free i to niezależnie od statusu,,jak się zresztą przekonał się p.Szeliga., ''a gdy nie ma miedzi, to się w domku siedzi '' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ivan

~ivan -

ad kiedy to prostytucja czy (usługi sexsualne) są w polsce legalne??

real

~real -

``OSOBA POKRZYWDZONA`` liczyła że immunitet chroni przed płaceniem za usługi seksualne ? ``Dziewczynki `` to nie drogówka , żeby się bać wybrańca narodu. NA PEWNO BYŁ ZAMYŚLONY NAD TRUDNĄ SYTUACJĄ KRAJU I ZAPOMNIAŁ ZAPŁACIĆ. JEDEN TAKI JAK SIE ZAMYŚLIŁ TO ROZBIŁ SAMOCHÓD.

Herr Flick

~Herr Flick -

Pewien oficer WP również skorzystał z usług prostytutki. Gdy skończył, ubrał się i zmierzał do wyjścia. Dziewczyna widząc to zawołała: "chwileczkę, a pieniądze?" Na to nasz dzielny wojak z szacunkiem oddał honory (tj. zasalutował panience) i tak jej rzekł: "przepraszam panią bardzo, ale polski oficer za sex pieniędzy nie bierze!". No, ale to był oficer, a nie byle łajza z ul. Wiejskiej!!!

pani

~pani -

Czyżby liczył, ze w Agencji Tow. posłowie mają za darmo ? Nawet nuncjusz Wesołowski musiał płacić,

przyszły poseł

~przyszły poseł -

posłowie mają w agencji towarzyskiej za free....? ja chcę na posła-dam te 3 tys. głosujcie na mnie :)

alfonso

~alfonso -

Brylant też raz niezapłacił ,potem ktoś inny to ciężko odpracował on też pewnie teki miał zamiar

asdasdasd

~asdasdasd -

kolejny superkatolik i "patryjota" w akcji