Reklama

Akcja
 • Cierpisz na zaburzenia odżywiania? Bliska Ci osoba ma anoreksję lub bulimię? Od 10 do 13 możesz skorzystać z porad eksperta, prof. Małgorzaty Kozik-Janas, psychiatry. Telefon: 12 2 00 00 10

 • Nożownik zaatakował w Poznaniu

  Czwartek, 13 marca 2014 (20:55)

  W ciężkim stanie trafiła do szpitala kobieta zraniona ostrym narzędziem podczas spotkania w Sali Królestwa Świadków Jehowy w Poznaniu. Sprawca ataku został zatrzymany.

  Zdjęcie

  Policja zatrzymała już napastnika
  /Archiwum RMF FM

  Do zdarzenia doszło wieczorem na poznańskich Jeżycach. W trakcie spotkania Świadków Jehowy mężczyzna nagle zaatakował dwudziestokilkuletnią kobietę. 

  Mężczyzna został przytrzymany przez dwie inne osoby do momentu przybycia policji. Funkcjonariusze udzielili kobiecie pierwszej pomocy. Pogotowie ratunkowe zabrało ją w ciężkim stanie do szpitala - powiedział rzecznik prasowy wielkopolskiej policji. Jak dodał, pomocy lekarskiej wymagali też mężczyźni, którzy schwycili napastnika.

  W chwili zdarzenia w obiekcie przebywało kilkadziesiąt osób. Policja nie podaje na razie bliższych szczegółów sprawy, nie informuje też, kim jest napastnik. 

  Mężczyzna, który zaatakował młodą kobietę został zatrzymany. Nie są znane powody jego zachowania. Na miejscu zdarzenia policja zabezpiecza ślady i przesłuchuje świadków.

  (mal)

  Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

Skomentuj artykuł: Nożownik zaatakował w Poznaniu

Wasze komentarze (58)

Dodaj komentarz